ZUSAH3X57
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X57
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 57mm ID
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.244" (57.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.480" (63.00mm)