ZUSAH3X59
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X59
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 59mm ID
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.323" (59.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.559" (65.00mm)