ZUSAH3X59.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X59.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 59.5mm
Auf Lager : 9
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.343" (59.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.579" (65.50mm)