ZUSAH3X62
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X62
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 62mm ID
Auf Lager : 68
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.677" (68.00mm)