ZUSAH3X63
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X63
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 63mm ID
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.480" (63.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.717" (69.00mm)