ZUSAH3X70
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X70
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 70mm ID
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.992" (76.00mm)