ZUSAH3X74
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X74
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 74mm ID
Auf Lager : 29
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.913" (74.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.150" (80.00mm)