ZUSAH3X77
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X77
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 77mm ID
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.031" (77.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.268" (83.00mm)