ZUSAH3X80
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X80
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 80mm ID
Auf Lager : 25
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.150" (80.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.386" (86.00mm)