ZUSAH4X100
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X100
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 100mm I
Auf Lager : 16
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 4.252" (108.00mm)