ZUSAH4X107
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X107
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 107mm I
Auf Lager : 7
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.213" (107.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.528" (115.00mm)