ZUSAH4X110
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X110
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 110mm I
Auf Lager : 9
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.331" (110.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.646" (118.00mm)