ZUSAH4X115
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X115
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 115mm I
Auf Lager : 22
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.528" (115.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.843" (123.00mm)