ZUSAH4X117
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X117
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 117mm I
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.606" (117.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.921" (125.00mm)