ZUSAH4X120
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X120
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 120mm I
Auf Lager : 75
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.724" (120.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.039" (128.00mm)