ZUSAH4X124
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X124
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 124mm I
Auf Lager : 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.882" (124.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.197" (132.00mm)