ZUSAH4X13
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X13
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 13mm ID
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.827" (21.00mm)