ZUSAH4X133
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X133
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 133mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.236" (132.99mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 5.551" (141.00mm)