ZUSAH4X137
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X137
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 137mm I
Auf Lager : 19
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.394" (137.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.709" (145.00mm)