ZUSAH4X14
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH4X14
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 14mm ID
Auf Lager : 27
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)