ZUSAH5.3X109
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH5.3X109
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 109
Auf Lager : 59
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.291" (109.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.709" (119.60mm)