ZUSAH5.3X112
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH5.3X112
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 112
Auf Lager : 37
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.409" (112.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.827" (122.60mm)