ZUSAH5.3X122
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH5.3X122
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 122
Auf Lager : 46
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.803" (122.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.220" (132.60mm)