Diodes Incorporated
Produkt-Nr.:
ZXRE330AV-A
Hersteller:
Paket:
TO-92
Charge:
-
Beschreibung:
IC VREF SHUNT 0.5% TO92
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.684
$0.684
10
$0.5985
$5.985
25
$0.56202
$14.0505
100
$0.45885
$45.885
250
$0.42617
$106.5425
500
$0.362691
$181.3455
1000
$0.290149
$290.149
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.5% |
| Current - Output | 5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | 150ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-92 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 55µVrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 2 µA |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ZXRE330 |