Diodes Incorporated
Produkt-Nr.:
ZXSC400E6TA
Hersteller:
Paket:
SOT-23-6
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER RGLTR 50MA SOT23-6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.045
$1.045
10
$0.9329
$9.329
25
$0.8854
$22.135
100
$0.727415
$72.7415
250
$0.679934
$169.9835
500
$0.600894
$300.447
1000
$0.474382
$474.382
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 1.8V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply (Max) | 8V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Frequency | 200kHz |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Base Product Number | ZXSC400 |