Molex
Produkt-Nr.:
0003091152
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 15POS 5.03MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.58805
$5.8805
100
$0.45752
$45.752
1000
$0.359461
$359.461
2500
$0.326781
$816.9525
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | 1375 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 000309 |