Molex
Produkt-Nr.:
0003092092
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 9POS 5.03MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.532
$0.532
10
$0.4465
$4.465
100
$0.34694
$34.694
1000
$0.272622
$272.622
2500
$0.247836
$619.59
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | 1292 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 000309 |