Molex
Produkt-Nr.:
0015060105
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 10POS 4.20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.5833
$5.833
100
$0.45353
$45.353
1000
$0.356345
$356.345
2500
$0.32395
$809.875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Mini-Fit BMI 42475 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Blind Mating |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 001506 |