Molex
Produkt-Nr.:
0019092129
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 12POS 6.71MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.779
$0.779
10
$0.64505
$6.4505
100
$0.53732
$53.732
1000
$0.429856
$429.856
2500
$0.389557
$973.8925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.264" (6.71mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | 3191 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.264" (6.71mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 001909 |