Molex
Produkt-Nr.:
0022552122
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.083
$1.083
10
$0.89585
$8.9585
100
$0.7467
$74.67
1000
$0.59735
$597.35
2500
$0.541348
$1353.37
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyester, Glass Filled |
| Series | SL 70450 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 002255 |