SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0031.1761
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6455
$4.6455
50
$3.4561
$172.805
100
$3.1103
$311.03
500
$2.348419
$1174.2095
1000
$2.1774
$2177.4
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | FEU |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |