SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0031.2205
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.65
$25.65
50
$19.09975
$954.9875
100
$17.186545
$1718.6545
500
$12.979869
$6489.9345
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | FIZ |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |