SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0031.7505
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HOLDER RADIAL 125V 5A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Radial |
| Contact Finish | Silver |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | Radial 0.1" (2.54mm) Pitch |
| Series | FMR |
| For Use With/Related Products | Radial Can |
| Voltage | 125V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |