SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0031.7701.22
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CARTRIDGE 125V 5A SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4535
$1.4535
50
$1.08395
$54.1975
100
$0.97565
$97.565
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | J-Lead |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.291" L x 0.122" W x 0.102" H (7.39mm x 3.1mm x 2.59mm) |
| Series | OMH 125 |
| For Use With/Related Products | 2-SMD, J-Lead |
| Voltage | 125V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 0031.7701 |