SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0034.3108
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6745
$0.6745
50
$0.5662
$28.31
100
$0.43225
$43.225
500
$0.3591
$179.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.064 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CCC, cURus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 125 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FST 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |