SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0034.3110.PT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.893
$0.893
50
$0.7448
$37.24
100
$0.56905
$56.905
500
$0.47196
$235.98
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.256 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.213" Dia x 0.886" L (5.40mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FST 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 0034.3110 |