SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0034.3127.TR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.197
$1.197
5
$1.1628
$5.814
10
$1.08775
$10.8775
50
$0.90041
$45.0205
100
$0.75031
$75.031
250
$0.731576
$182.894
500
$0.61902
$309.51
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 520 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.213" Dia x 0.886" L (5.40mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FST 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 0034.3127 |