SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0035.9640.1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HOLDER W/LED 3MM RED RT ANG SGL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 0035.9640 |