SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
0041.0411
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 80MA 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.585
$13.585
50
$12.22745
$611.3725
100
$10.146095
$1014.6095
500
$9.90432
$4952.16
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP40 |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Round, Plunger |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 80mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | SDK |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |