KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
009159004502906
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SSL RCP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1685
$1.1685
10
$0.9842
$9.842
25
$0.94392
$23.598
50
$0.92397
$46.1985
100
$0.88388
$88.388
250
$0.803472
$200.868
500
$0.72314
$361.57
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 4 |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 5 |
| Housing Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 3A per Contact |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | 9159 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Housing Color | White |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Adapter, Bridge |
| Style | Board to Board - Card Edge |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |