Magnetics, a division of Spang & Co.
Produkt-Nr.:
00K4022E090
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FERRITE CORE E 281NH KOOL MU
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.8855
$3.8855
10
$3.3098
$33.098
25
$2.51864
$62.966
50
$2.44682
$122.341
100
$2.158875
$215.8875
250
$2.01495
$503.7375
500
$1.871025
$935.5125
1000
$1.799062
$1799.062
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inductance Factor (Al) | 281 nH |
| Effective Area (Ae) mm² | 237 |
| Tolerance | ±8% |
| Material | Kool Mu |
| Core Type | E |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Effective Length (le) mm | 98.4 |
| Series | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 23300 |
| Length | 1.687" (42.85mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | Magnetics, a division of Spang & Co. |
| Height | 0.830" (21.08mm) |
| Package | Bulk |
| Initial Permeability (µi) | 90 |
| Width | 0.787" (20.00mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |