Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
01020080Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 15A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.323
$0.323
5
$0.3097
$1.5485
10
$0.2964
$2.964
50
$0.26486
$13.243
100
$0.24662
$24.662
250
$0.219222
$54.8055
500
$0.182685
$91.3425
1000
$0.173556
$173.556
5000
$0.137018
$685.09
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm) |
| Series | 102_LP |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia Fuses |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Spring Brass |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |