Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
01110005MR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.342
$0.342
5
$0.3344
$1.672
10
$0.3249
$3.249
50
$0.27341
$13.6705
100
$0.226955
$22.6955
250
$0.206302
$51.5755
500
$0.175351
$87.6755
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | 111_MR |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Phosphorus Bronze |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Cut Tape (CT) |