Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
01210001Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CART 250V 30A CHASSIS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4795
$2.4795
5
$2.3617
$11.8085
10
$2.2439
$22.439
50
$1.81089
$90.5445
100
$1.53539
$153.539
250
$1.495984
$373.996
500
$1.259776
$629.888
1000
$1.121998
$1121.998
5000
$0.98421
$4921.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Silver |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm) |
| Series | 121 |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia Fuses |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |