Molex
Produkt-Nr.:
0150160545
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FFC NOTCH 50 CIRC A 152MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.4865
$3.4865
10
$3.06755
$30.6755
100
$2.440265
$244.0265
1000
$2.021952
$2021.952
2500
$1.88251
$4706.275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15016 |
| Length - Exposed Ends | 0.154" (3.90mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015016 |
| Number of Conductors | 50 |