Molex
Produkt-Nr.:
0150180538
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 2"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.339
$5.339
10
$4.6968
$46.968
100
$3.735685
$373.5685
1000
$3.095309
$3095.309
2500
$2.881844
$7204.61
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15018 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 50 |