Molex
Produkt-Nr.:
0150201030
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 33POS 0.50MM 1.18"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.959
$4.959
10
$4.3643
$43.643
100
$3.471965
$347.1965
1000
$2.876742
$2876.742
2500
$2.678344
$6695.86
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 33 |