Molex
Produkt-Nr.:
0150201038
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 33POS 0.50MM 5"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.3675
$5.3675
10
$4.72435
$47.2435
100
$3.757725
$375.7725
1000
$3.11353
$3113.53
2500
$2.898811
$7247.0275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 5.000" (127.00mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 33 |