Molex
Produkt-Nr.:
0150390247
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PREMO-FLEX 1.0 JMPR LGT 51 TYPEA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Series | 15039 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 10 |