Molex
Produkt-Nr.:
0151670254
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 10POS 1.00MM 5"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.66
$2.66
10
$2.337
$23.37
100
$1.859245
$185.9245
1000
$1.54052
$1540.52
2500
$1.434272
$3585.68
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 5.000" (127.00mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 10 |